США звинуватили Росію у неспроможності дотримуватися домовленостей

114
Директор прес-офісу Державного департаменту США Елізабет Трюдо заявила, що Штати вирішили припинити контакти з Росією щодо Сирії.

Третього жовтня під час брифінгу Трюдо заявила, що влада США припиняє двосторонній обмін інформацією з Російською Федерацією щодо ситуації в Сирії. Про це повідомив Укрінформ
«Сполучені Штати припиняють свою участь у двосторонніх каналах зв’язку з Росією, які були встановлені раніше для підтримання режиму припинення бойових дій», − підкреслила Трюдо, зачитуючи офіційну заяву.
За її словами, США не шкодують зусиль у проведенні переговорів і спроб реалізувати домовленості з Росією, спрямовану на боротьбу з насильством, забезпечуючи безперешкодний доступ гуманітарної допомоги і пригнічуючи терористичні організації, що діють в Сирії, зокрема йдеться про ІДІЛ та «Аль-Каїду».
Представниця Державного департаменту наголосила, що російська сторона Росія не змогла виконати свої зобов’язання, зокрема в рамках міжнародного гуманітарного права та резолюції РБ ООН 2254, а також «не хоче або не в змозі забезпечити дотримання домовленостей сирійським режимом».
«Росія і сирійський режим вирішили продовжувати військовий курс, що суперечить домовленостям про припинення бойових дій», − зауважила високопосадовець, додавши, що про це, наприклад, свідчать напади на цивільні райони, ураження критичної інфраструктури, такої як лікарні, а також блокування гуманітарної допомоги.

Коментарi

Коментарiв