Савченко закликала вигнати Росію з ООН і ПАРЄ

164
Народний депутат України Надія Савченко заявила, що Російській Федерації не місце в ООН, ПАРЄ чи G7.

Савченко наголосила, що Росію не місце в цих організації, оскільки вона викрадає і приховує людей, створюючи потрібну їй історію, таким чином не дотримуючись принципів, узятих за основу в ООН, ПАРЄ і G7. 
«Чому це все спочатку було в закритому доступі? Тому що для початку людей беруть і їх приховують. Їх викрадають так, як викрали всіх хлопців у 2014 році… спочатку тримають у СІЗО, потім оформлюють і дивляться, яку історію з цього вони можуть отримати. Тому до людей завжди є важкий доступ, їх завжди важко знайти. Ситуація абсолютно політизована, Росія не зупиняється, створюються непотрібні речі, і в черговий раз це показує, що немає для неї (РФ) місця на європейській платформі», − цитує Кореспондент народного депутата.
Крім того, вона прокоментувала можливе запровадження візового режиму для громадян Російської Федерації.
«Потрібно встановлювати чіткий кордон. Візовий режим більше захистить українців, які їздять працювати в Росію… Я вважаю, що на даний час візовий режим нас захистить. Закриємо візовий режим з Росією, відкриємо візовий режим з Європою, це буде набагато більш позитивний результат… Ні один президент не вічний, можливо, скоро Росія також стане цивілізованою державою і з нею можна буде співпрацювати теж», − висловила думку Савченко.

Коментарi

Коментарiв