Ігор Овчар: «Холуї Порошенка плюнули у вічі Майдану»

166
 
Переглянув пропоновані зміни до законодавства, зокрема 5177.
Брехун, нагляк та цинік Порошенко руками своїх холуїв продовжує перманентні спроби вповні завершити узурпацію влади в державі. 
Саме з цією метою було проведено величезну за об’ємами фінансування кампанію з дискредитації новостворених антикорупційних органів, об”єднань представників громадянського суспільства, а також – окремих членів новостворених політичних рухів з числа тих, що не поділяють ні аваковського, ні порошенківського бачення майбутнього України. Де Україна – поліцейська держава з елементами деспотії при безумовному збереженні елітної корупції, системи «заробляння» на держвласності, бюджеті, надрах та в монополіях представників вузького кола наближених до вождів істот на кшталт кононенків-пашинських тощо.
Наростає вал законопроектів від холуїв режиму зі спробами знищити антикорупційну суть системи е-декларування. Окрім того, у ВР з’явилися законопроекти, де наявні спроби повернути кишеньковому порошенківському «генпрокурору Луценко» одноосібне право скасовувати постанови детективів НАБУ та спецпрокурорів САП. Окрім того, в таких «законопроектах» закріплюється певна «підзвітність» НАБУ Генпрокуратурі. Зокрема згідно пропонованих змін до законодавства НАБУ зобов’язується повідомляти Генпрокуратуру про запити про міжнародну правову допомогу, надіслані НАБУ за кордон. Переживають, курварі рошенівські, про свої закордонні активи та долі біглих за кордон друзєй і папутчіков? Хочуть, щоб все було під їх особистим контролем? З якою такою метою, окрім корупційної?
Іншими словами, холуї Порошенка, перманентно викрикуючи патріотичні гасла, − насправді стали передовим загоном стрімкого реваншу старої «еліти» по-новому, вони плюнули у вічі Майдану, відверто кинули виклик громадянському суспільству. Вони впевнені у своїй безкарності. Це вже не саботаж, це наступ, атака.
Джерело: Ігор Овчар

Коментарi

Коментарiв