Російські спецслужби почали нову тактику в Україні, – експерт

158
Народний депутат України, очільник «Інформаційного спротиву» Дмитро Тимчук розповів, що Федеральна служба безпеки Росії почали хитріше діяти в нашій державі.

За словами Тимчука, сьогодні фіксується переформатування підривної роботи. Якщо  раніше використовувалися цілком зрозумілі силові сценарії, то наразі всі спроби створення «Бессарабської народної республіки» провалені. На цьому тлі йдеться про «довгограючі» проекти, які в майбутньому можна було б активізувати. 
«Робота дуже проста: знаходять громадян, які регулярно виїжджають з Криму на материкову частину України, в яких тут є родичі. І це грає на руку російським спецслужбам, які можуть шантажувати людей тим, що якась інформація про цих родичів в Україні буде зливатися, вони будуть оголошені російськими шпигунами тощо», − розповів в інтерв’ю Апострофу нардеп. 
Коментуючи можливе використання Росією своїх агентів, він зауважив, що в цій ситуації залишається актуальним питання організації різних мітингів і акцій протесту. Якщо раніше вони відбувалися під російськими прапорами і були абсолютно чітко спрямовані на побудову «русского міра»,  то сьогодні робиться трохи хитріше – використовується невдоволення соціально-економічною ситуацією в регіонах України. 
«Головне завдання, яке нині поставлене російськими спецслужбами, – це проведення перевиборів, дискредитація української влади з тим, щоб потім привести підконтрольні Москві сили», – наголосив парламентар. 
 
«Якщо говорити про ефективність боротьби з ворожою агентурою, то слід зазначити, що в минулому році тільки в Києві було встановлено і затримано СБУ кілька ДРГ. Зокрема, в Дарницькому районі була затримана російська ДРГ зі зброєю, вибухівкою і боєприпасами. Судячи з того, що в Києві не були проведені масштабні проросійські акції, можна зробити висновки, що наші спецслужби досить ефективно працюють», – підсумував Тимчук.

Коментарi

Коментарiв