Путіна вже не зупинити, – ІноЗМІ

220
Оглядач німецького видання Frankfurter Allgemeine Фрідріх Шмідт зауважив, що Президент РФ Владімір Путін знає слабкі місця своїх опонентів і вміє вдало їх використовувати.

За словами Шмідта, під час військових дій у Сирії російський Президент Владімір Путін добре розуміє слабкі місця та вміє їх використовувати у своїх інтересах,  «тим більше, що в Сирії їх чимало». 
На його думку, в першу чергу успіх Путіна можна пояснити слабкістю його військових супротивників. 
«Також Путіну не варто боятися припинення переговорів. Ще по Грузії 2008 року, а потім і в Україні Путін побачив, що Захід завжди буде продовжувати діалог, незалежно від того, що відбувається», – наголосив автор.
Крім того, він нагадав, що після анексії Криму світова спільнота запровадила лише «скромні» санкції, які, більш того, нині опинилися вже під великим питанням. 
«Після того, як Асад безкарно застосував хімічну зброю проти цивільного населення, Путін може бути певний, що жодних санкцій не буде. Якщо всі інші будуть знищені, Асад залишиться оплотом боротьби проти ісламістського тероризму і Захід буде змушений прийняти «м’ясника» як «законного президента», – підкреслив Шмідт.

Коментарi

Коментарiв