Військові методи не вирішать проблему з Росією, − міністр оборони

230
Міністр оборони України Степан Полторак пояснив, що є важливим на шляху до врегулювання українсько-російського конфлікту.

На думку Полторака, Україні дуже потрібні були Мінські домовленості, оскільки проблему з Росією неможливо вирішити лише військовими методами. 
«Мінськ був дуже потрібний Україні. Тому що він надав можливості Збройним Силам набрати потужності на той час, коли була серйозна загроза, коли російські війська стояли практично на всіх напрямках, на всіх ділянках нашого кордону. Нам треба вирішувати проблему з Російською Федерацією. І проблему вирішити тільки військовим шляхом – неможливо», – наголосив в інтерв’ю Лівому берегу міністр оборони.
Крім того, він прокоментував рішення Конгресу США від вересня 2016 року про надання Україні летального озброєння. За словами високопосадовця, Україна попросить лише ту зброю, яку найбільше потребує – це засоби протиповітряної оборони і протитанкові засоби.
Щоправда, Полторак не зміг сказати, коли саме Україна може отримати летальну зброю, зауваживши, що це знають лише в США, чий Президент повинен ухвалити відповідне рішення.

Коментарi

Коментарiв