Прихильник Путіна здивував світ антиросійською заявою

147
Скандальний кандидат у президенти США Дональд Трамп, відомий як прихильник Президента РФ Владіміра Путіна, звинуватив Росію у загостренні конфлікту в Сирії і неповазі до США.

Reuters інформує, що кандидат у президенти США від Республіканської партії звинуватив Росію в неповазі до американських лідерів. Крім того, на його думку, саме російські військові також винні в ескалації конфлікту в Сирії. 
«Росія порушила угоду, і тепер вони стріляють, вони бомблять, щось на зразок цього… Це повинно закінчитися, і це повинно закінчитися швидко», − наголосив Трамп під час зустрічі з виборцями в Арізоні.
Також він заявив, що саме на російський стороні цілком лежить відповідальність за порушення договору між Сполученими Штатами Америки та Російською Федерацією щодо Сирії. 
Нагадаємо, напередодні США розірвали співпрацю з Росією щодо Сирії. За словами представника Державного департаменту, це рішення пов’язане з тим, що РФ не сприяє встановленню миру всупереч досягнутим домовленостям.
Розрив контактів між США і Росією щодо сирійського конфлікту може стати підставою для збільшення поставок американської зброї представникам опозиції режиму лідера Сирії Башара Асада, якого підтримує Кремль, а також до бомбардування аеродромів сирійського уряду американською авіацією.

Коментарi

Коментарiв