В Україні немає правоохоронної системи, – нардеп

104
Народний депутат України від партії «Самопоміч» Семен Семенченко, який став відомим як командир батальйону «Донбас», заявив, що на власному досвіді переконався у відсутності правоохоронної системи в нашій державі.

В ефірі 112 Семенченко пояснив, чому він і його товариші жодного разу не подали до суду на спікерів Верховної Ради України за порушення регламенту. 
«За всіма випадками порушення регламенту до суду на них подали інші депутати. Я висловлюю свою позицію тим, що я не голосував ані за Шокіна, ані за Луценка. Я голосував за зняття Яреми і Шокіна як за людей, які не можуть організувати нормальну роботу з охорони права. Я не голосував за Грицака, який теж не виконує своїх функцій, і я не підтримую нинішню коаліцію», − зазначив нардеп.
За його словами, він готовий приєднатися до подібного позову і в суді домагатися не тільки додержання регламенту, але щоб не було і кнопкодавства. 
«Це кричуще порушення, особливо коли кнопкодавлять ті люди, які кричать про ідеали Майдану. А те, що у нас немає правоохоронної системи, я переконався на особистому дворічному досвіді: щодо боротьби з фінансуванням тероризму, згідно з даними звіту Генеральної прокуратури, із 138 порушених справ тільки одну передано до суду», − наголосив парламентар.

Коментарi

Коментарiв