Експерт НАТО спрогнозував гучну поразку Путіна

243
Старший радник Верховного головнокомандуючого НАТО в Європі Харлан Аллман пояснив, чому на Президента Росії Владіміра Путіна чекає поразка.

«Ось вам пророцтво: Путіна як Президента Російської Федерації чекає поразка. Не очікуйте цієї поразки в нинішньому році або наступному. Тим не менше, вона так само неминуча, як і повалення партійного лідера Нікіти Хрущова і розвал СРСР менше, ніж три десятиліття потому», − спрогнозував Аллман.
На його думку, причиною провалу російського Президента стане фатальний недолік єдиновладдя: нездатність вічно тримати потужні відцентрові політичні сили під контролем. Він зауважив, що навіть нинішня популярність Путіна не зупинить незворотні політичні, економічні, соціальні і культурні сили, що вже діють. 
Крім того, він нагадав, що невдовзі Путін святкуватиме два десятиліття при владі. Хоча анексія Криму та відносно недорога військова підтримка Башара Асада, безумовно, відновила його престиж серед росіян, на запитання «що далі?» ще не знайшлося відповіді. 
«У міру того як сирійська громадянська війна стає все більш кривавою, а звинувачення в скоєнні воєнних злочинів – бомбардування і вбивства беззбройних співробітників допомоги ООН, які намагалися провезти гуманітарну допомогу місту Алеппо, що перебувало в облозі, під час перемир’я активізуються, прогноз президента США Барака Обами щодо того, що росіяни загрузнуть в Сирії, стає все ближче до реалізації», – цитує НВ експерта. 
У підсумку він наголосив, що кращий спосіб використовувати політичні слабкості Путіна – це здоровий глузд, а не конфронтація, оскільки, погрожуючи Росії, Захід лише змусить електорат навколо Путіна.

Коментарi

Коментарiв