Кремль у паніці після звіту щодо катастрофи МН17, – експерт Atlantic Council

225
Експерт Atlantic Council, колишній співробітник Держдепартаменту США Олексій Собченко прокоментував результати розслідування Міжнародної слідчої групи про обставини знищення малайзійського Boeing777 над Донбасом.

Собченко зауважив, що замість того, щоб просто заперечити причетність Росії до вбивства 298 пасажирів, російські чиновники, журналісти і блогери, наближені до Кремля, відреагували дуже знервовано і суперечливо.
Він нагадав, що, прес-секретар Президента РФ Дмітрій Пєсков назвав звіт Міжнародної слідчої групи «спекуляцією», мовляв, Кремль має якусь нову інформацію. 
У свою чергу представник компанії «Алмаз-Антей», що виробляє системи «Бук», заявив, що не виключає можливості випадкового здійснення запуску через помилку екіпажу. Крім того, наближений до Кремля журналіст Андрєй Колєсніков наголосив, що Владіміра Путіна обманюють його ж радники, які бояться, що він відвернеться від проросійських бойовиків в Донбасі, якщо дізнається, що вони збили малайзійський лайнер.
«Неймовірно велика кількість точок зору на таке важливе питання викриває страх в московських владних колах. Перед публікацією звіту, пропаганда Кремля заперечувала не лише причетність Росії чи сепаратистів до трагедії, а й навіть відмовлялася визнати, що «Боїнг» був збитий ракетою російського виробництва», – наголосив у статті для Дзеркала тижня експерт Atlantic Council. 
Крім того, він зазначив, що поки точно не встановили, хто може постати перед судом за скоєне: «Не виключено, що така людина з кола російської влади, можливо шлях приведе до самого Путіна».

Коментарi

Коментарiв