Президент Чечні влаштував жорстокі дитячі бої без правил

230
Колишній боєць Федір Ємельяненко розкритикував проведення змагань серед маленьких дітей, де перемоги здобули сини очільника Чечні Рамзана Кадирова.

Ємельянченко повідомив, що у трьох боях здобули перемоги сини глава Чечні Рамзана Кадирова − 10-річний Ахмад, 9-річний Елі і 8-річний Адам. Побоїще влаштували напередодні 40-річчя Рамзана Кадирова. 
«Вчора поєдинки за участю дітей були заявлені як показові, але за фактом глядачі побачили реальні бої. Дітям до 12 років взагалі не дозволено виступати за правилами ММА. Те, що відбувалося вчора на турнірі у Грозному, не допустимо, а тим більше, це не можна виправдовувати», − цитує УНІАН екс-бійця. 
Крім того, він зауважив, що ці бої навіть транслювали на російському федеральному телеканалі «Матч! Боец».
«Для мене незрозуміло, чому телеканал «Матч! Боец» показує у прямому ефірі дитячі бої. Я вже не кажу про те, що діти до 12 років навіть не допускаються в зал як глядачі, але тут малюки, яким 8 років, били один одного на очах у радісних дорослих. Невже всім так важливо організувати видовище на шкоду здоров’я дітей?!», − наголосив відомий у минулому боєць, додавши, що його обурює той факт, що за цим спостерігав Президент Республіки Чечня Рамзан Кадиров. 

Коментарi

Коментарiв