Єврокомісар зробив оптимістичну заяву щодо безвізового режиму для України

246
Єврокомісар із питань сусідства та переговорів щодо розширення Йоґаннес Ґан спрогнозував, що ситуація щодо просування процедури надання Україні безвізового режиму буде успішною, як і у випадку із Грузією. 

За словами Ґана, європейські чиновники не вбачають жодних проблем із наданням Україні безвізового режиму з країнами Європейського Союзу, і переконують, що все відбувається відповідно до вже визначеного плану.
«Я б сказав, щодо України ситуація повинна бути такою ж, як і у випадку Грузії. Вони виконали всі умови, і я не чув жодних проблем ні з боку країн-членів ЄС, ні від євро парламентаріїв», – цитує 24 представника ЄС. 
Нагадаємо, Комітет постійних представників держав-членів Європейського Союзу вирішив дозволив Європейській раді почати переговори з Європарламентом про лібералізацію візового режиму для громадян Грузії. 
5 жовтня 2016 року Рада ЄС підтримала  питання щодо надання безвізового режиму громадянам Грузії на тлі запроваджених цією країною реформ. Відповідно, віднині повинні розпочатися переговори щодо безвізового режиму для Грузії в Європейському парламенті, що має остаточно розглянути це питання на пленарній сесії наприкінці жовтня.
Відповідне рішення щодо України Комітет постійних представників повинен ухвалити вже протягом найближчих тижнів. 

Коментарi

Коментарiв