Новопризначеного очільника «Укренерго» звинуватили у державній зраді

233
Генерального директор «Укренерго» Сергія Зуєва, який напередодні переміг номінацій ний конкурс МЕРТ на цю посаду, звинуватили у державній зраді. 

Відповідну інформацію повідомив сам Зуєв під час прес-конференції. За його словами, прокуратура АР Крим відкрила провадження відповідно до статті «державна зрада» проти нього – передає Інтерфакс-Україна
«Буквально позавчора ми дізналися, що є кримінальна справа проти мене за статтею «державна зрада» − звинувачення у фінансуванні підривної діяльності проти України», − заявив чиновник. 
За його словами, ці звинувачення є абсурдними, оскільки під час анексії Росією Кримського півострова Зуєв перебував на роботі в Казахстані, а повернувся до Україна лише влітку 2016 року.
Адвокат Юрій Татьков повідомив, що Зуєва не викликали на допит і з ним не проводили жодних слідчих дій: «Справа лежить для того, щоб були підстави тримати конкурс в замороженому стані». 
Крім того, адвокат зауважив, що Зуєв також фігурує у кримінальному провадженні прокуратури Криму згідно з фактом нібито підробки невстановленими особами Міністерства економічного розвитку й торгівлі офіційних документів про його участь в конкурсі на посаду керівника «Укренерго».

Коментарi

Коментарiв