ІноЗМІ закликали світ помститися Путіну

155
Оглядач Томас Фрідман закликав світ відплатити Президенту Російської Федерації Владіміру Путіну його ж монетою.

У статті для The New York Times Фрідман зауважив, що дії Путіна у Сирії змушують величезну кількість людей тікати до країн Європейського Союзу, а це, у свою чергу, породжує негативні настрої у ЄС через наплив біженців. На його думку, це може стати причиною розколу серед країн Євросоюзу. 
«Чи не час нам відплатити Путіну його ж монетою? Довгий час свавілля Путіна було трагедією тільки для російського народу і багатьох людей в Україні та Сирії, так що президент Обама міг переконливо запевняти, що належна відповідь – економічні санкції та нарощування військ у Східній Європі. Але за останні 9 місяців щось змінилося», – наголосив оглядач. 
Крім того, він висловив думку, що кібератаки, здійснені російськими хакерами на комп’ютери Демократичної партії США, свідчать про те, що хтось намагається підірвати легітимність виборів президента Сполучених Штатів Америки. 
«Злом російською стороною комп’ютерів Демократичної партії і ознаки того, що російські або інші «кібербійці» намагалися зламати системи реєстрації виборців у США, наштовхують на думку, що Путін або його наближені намагаються підірвати легітимність президентських виборів у США», – підкреслив автор. 

Коментарi

Коментарiв