Кремль вірусно поширює свій меседж в Україні, − адвокат

242
Адвокат Марк Фейгін розповів деталі справи затримання українського журналіста Романа Сущенка у Росії і його звинувачення у «шпигунстві».

«Зараз абсолютно очевидно видна антикампанія Кремля проти Романа Сущенко. Вона йде в Росії, на Заході – це зрозуміло, звично, хоча є деякі неприємні деталі. Але особливо турбує ситуація з нею в Україні», – зауважив Фейгін. 
Адвокат підкреслив, що в цій ситуації справа навіть не у провокаційних заявах представників Опозиційного блоку, які застосовують принцип презумпції невинуватості не до свого співгромадянина, а до Федеральної служби безпеки РФ. Турбує те, як у цілому швидко, вірусно поширюється, в тому числі і в Україні, кремлівський меседж: «Ні, там справа «темна», там щось не так…».
«При цьому жодних доказів вини мого підзахисного наслідок ФСБ не представляє. Наголос робиться на інформаційне поле. Але і це, на жаль, приносить деякі плоди, негативні для нас», – наголосив він. 
За його словами, у Росії особливу увагу приділено поширенню зазначеного меседжу через провладних агентів впливу у правозахисному середовищі, що «сидить на кремлівських грантах».
«Тому на нас чекає велика, важка робота не тільки в юридичному просторі, але і на інформаційному полі. Влада Росії поставила чітке завдання домогтися від громадськості у справі Сущенко якщо не підтримки, то принаймні нейтралітету. Ми ж зобов’язані перевернути ситуацію і не дати їм виграти в цьому питанні», – цитує Укрінформ Фейгіна. 
Нагадаємо, нещодавно ФСБ Росії підтвердили затримання журналіста українського журналіста Романа Сущенко і заявили, що він нібито є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. 

Коментарi

Коментарiв