Україну хочуть змусити ухвалити неприйнятні для держави рішення

222
Низка представників Адміністрації Президента України повідомили, що протягом найближчих двох тижнів слід очікувати важливих для держави рішень.

Посилаючись на джерела в оточенні Президента України Петра Порошенка ЛІГА.нет інформує, що протягом найближчих тижнів країни Заходу почнуть здійснювати активний тиск на Україну. 
«Петро, потрібні поступки», – високопосадовці стверджують, що ці слова, які сказав віце-президента США Джо Байден до Петра Порошенка під час зустрічі на Генасамблеї ООН у вересні, є важливим показником для України. 
Під час цього заходу Порошенку довелося розповісти Джо Байдену, чому країна не може виконувати Мінські домовленості в односторонньому порядку, тобто без участі Росії, та не може вийти за рамки «в силу внутрішніх причин, можливої нестабільності у державі».
«Між внутрішньою ситуацією і санкціями проти Росії ми виберемо перше. Рішення війни на Донбасі не повинне підривати внутрішню стабільність в Україні», – зауважило джерело видання. 
Представники АП і Міністерства закордонних справ України вважають, що тоді віце-президент США Джо Байден натякнув Порошенку на компроміси з Росією, про які йшлося у сценарії, написаному під час переговорів помічника держсекретаря США Вікторії Нуланд і радника Президента Росії Владіслава Суркова.
«Захід тиснутиме. Нам будуть викручувати руки. У США хочуть залишити позитивний спадок. Тому Нуланд зараз полетіла в Москву. На нас будуть тиснути у найближчі тижні, нав’язуючи відверто неприйнятні для нас рішення по дорожній карті», – наголосив представник АП.

Коментарi

Коментарiв