Порошенко зробив гучну заяву на зло російським пропагандистам

226
Президент України Петро Порошенко під час зустрічі зі студентами з нагоди 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського зробив гучну заяву на тлі українсько-російського конфлікту.

Глава держави наголосив, що під час гібридної війни Російської Федерації проти нашої держави українська сторона на противагу агресору обирає правду замість пропаганди – передає Українська правда
Під час своєї промови Порошенко підкреслив, що історія озброює аргументами в дискусії, а перемога дипломатії – це перемога на переговорах. Саме тому у нинішній ситуації не можна перецінювати роль істориків.  
За словами Президента, половину брехні на російських телеканалах становить фейкова інформація про історію, нав’язування міфів та штампів.
 «Ця гібридна війна для нас є дуже непростою. Нині Росія витрачає сотні мільйонів доларів на так звані російські стратегічні комунікації на теренах Європи», – зауважив український лідер. 
Крім того, відповідаючи на запитання щодо історичної пропаганди, він зазначив, що має «алергію» на слова «пропаганда» ще з радянських часів: «Слово «правда», слова «інформаційна політика» мені подобається значно більше».

Коментарi

Коментарiв