Експерт пояснив, чому Путін не забирається з Донбасу

162
Старший аналітик Міністерства оборони США, офіцер Пентагону Девід Джуберґ пояснив, чому Президент РФ Владімір Путін не йде з окупованого в Україні Донбасу.

«Просто піти з Донбасу для Путіна означає – визнати поразку. Це зруйнує його рейтинг у Росії. Час працює проти Кремля. Міжнародні санкції діють, економічна ситуація в РФ погіршується», – зауважив Джуберг.
За його словами, нині Мінські домовленості не дадуть жодного результату, проте рано чи пізно Росії таки доведеться вивести свої війська з окупованого Донбасу. Крім того, він наголосив, що поки Путін чекає президентських виборів у США – передає Gazeta.ua.
«Нині окуповані території – закритий анклав без грошей та роботи, зате – зі зброєю та бойовиками. Його майбутнє нагадуватиме щось середнє між Сомалі, Сектором Гази і сюжетом фільму «Шалений Макс». Розгул злочинності, бідність, соціальні катастрофи. Якийсь час після завершення боїв регіон існуватиме напівнезалежно», – висловив думку офіцер. 
У підсумку він спрогнозував, що України таки відновить контроль над окупованими територіями Донбасу, оскільки Російська Федерація припинить фінансування так званих ДНР і ЛНР, які більше не зможуть існувати. 

Коментарi

Коментарiв