Ігор Овчар: «Проклясти тих, хто не дбає про безпеку України»

263
Так звані «незалежні політичні експерти», що де-факто платно-ангажовано обслуговують кон’юнктурні інтереси певних владних угрупувань («партій») – в один голос закувікали про те, що введення візового режиму з державою-агресором – є доцільним кроком.
Невже тугодуми-«експерти» нарешті погодились з тією частиною «не експертів», що пишуть про це ще з моменту анексії Криму Росією? Та ні, тугодумство своє вони не визнають, а навпаки – пишуть про те, що вони «так думали завжди», але просто «не було голосів у Раді під таке рішення». Те саме нині заносить у мізки виборців такий собі спікер Парубій.
Виникає просте логічне питання до цих самозакоханих в свою «експертність» циніків і до Парубія заодно: 
Якщо в Раді вже два роки є коаліція більшості (за вашими словами), якщо ця коаліція є (за вашими словами) патріотично-проукраїнською, але (за вашими словами) в Раді досі не було «голосів» за візовий режим, то це однозначно вказує на те, що до цього часу не всі з коаліційної більшості «державників-патріотів» протягом цих двох років визнавали Росію агресором, а Україну – жертвою агресії. Тобто якісь депутати більшості досі не бачили нападу Росії на Україну, а війну на Донбасі вважали громадянською? А тепер прозріли? І тепер коаліційна більшість готова повним складом проголосувати за введення візового режиму? Чи не повним складом? Чи у коаліції немає більшості в Раді? То тоді яка ж це коаліція більшості? 
У зв’язку з цим чи можна почути конкретні прізвища українських патріотів з коаліційної більшості, що раніше не готові були проголосувати за введення візового режиму з країною-агресором? Щоб більше не сумніватись у тому, що ці декларативні патріоти – насправді тугодуми-недоумки, щоб не сказати кон’юнктурники, угодовці чи вороги. Чи просто коаліції більшості не існує в природі і саме тому досі бракувало голосів? А нині більшість в коаліції вже є? Чи як?
Гадаю, що не лише я хочу почути «експертну» думку з цього приводу.
Іншими словами «агласітє вєсь спісок пажалуста!». І виносьте питання на голосування. Я хочу бачити тих, хто не проголосує ЗА введення візового режиму з ворожою нам Росією. Хоча б для того, щоб проклясти тих, хто не дбає про національну безпеку України.
Джерело: Ігор Овчар

Коментарi

Коментарiв