Росії доведеться віддати Крим і Донбас, − публіцист

138
Український журналіст, публіцист Віталій Портніков прокоментував заяву Держсекретаря США Джона Керрі про готовність підтримувати Україну у конфлікті з Росією.

За словами Портнікова, заява Джона Керрі – це не просто черговий сигнал. Ця зміна тональності відносин Москви і Вашингтона, яке стосується не тільки діючої адміністрації, а й тих, хто прийде їй на зміну. 
«У Вашингтоні і раніше не мали наміру торгувати Україною – що б на цю тему не думали російські політики або ті наші співвітчизники, які звикли міряти весь світ міркою власної аморальності. Але намагалися не загострювати увагу на розбіжностях, сподіваючись, що поважний тон і пошук компромісів допоможе знайти взаєморозуміння і по Україні, і по Сирії», – зауважив публіцист. 
Як він підкреслив, поки США намагаються позбавитися «від зайвої інтелігентності в діалозі з гопниками».
«Але навіть якщо мислити в категоріях, які так подобаються кремлівським мешканцям – у категоріях торгівлі смертю – то потрібно визнати, що нині торгувати більше нічим. В Алеппо Путін перевершив самого себе. На Донбасі для нових доказів впливу потрібно починати велику війну. Справжню. А він явно до цього не готовий», – зазначив у статті для newsru.ua журналіст.
Крім того, він наголосив, що Путін і в цілому росіяни повинні зрозуміти, що стати світовою державою, організовуючи спецоперації, знущаючись над людьми, влаштовуючи локальні нестабільності насправді неможливо, оскільки світова держава – це економічна міць, інновації, авторитет в світі, мобільне населення, віддані союзники. 
«Нічого цього у Росії немає. А захоплені у нас території – є. Але ніхто не збирається про це забувати і прощати агресору його удари нишком. Все доведеться віддати – і Донбас, і Крим. За все доведеться заплатити сповна. Звичайно, дуже важливо, що Захід не збирається відступатися, що американці змінюють тон. Але і ми теж не відступимо», – підсумував Портніков.

Коментарi

Коментарiв