Українські військові не пустили Савченко на зустріч із ватажком терористів

173
Головний редактор видання «Новости Донбасса» Олексій Мацука повідомив, що народний депутат України від фракції «Батьківщина» Надія Савченко намагалася потрапити до Донецька, щоб зустрітися з ватажком бойовиків «ДНР» Олександром Захарченком.

За словами Мацуки, це сталося ще кілька тижнів тому, проте він повідомив про це лише 7 жовтня на своїй сторінці у Facebook, оскільки сам дізнався про цей інцидент лише того дня. 
«Надія Савченко намагалася проїхати в Донецьк стежками через Красногорівку, щоб зустрітися з Олександром Захарченком. Українські військові не пропустили», − зазначив журналіст.
Щоправда, сестра народного депутата Віра Савченко в коментарі одному з українських телеканалів заявила, що інформація про те, що нардеп намагалася поїхати в Донецьк для зустрічі з Захарченком не відповідає дійсності.
Віра також повідомила, що нині її сестра перебуває в Лондоні і вже скоро повернеться до України. 
Нагадаємо, 2 серпня 2016 року Надія Савченко заявила про готовність поїхати на окуповані території Донбасу для ведення переговорів із представниками бойовиків так званих ДНР і ЛНР. Щоправда, її однопартійці назвали її заяву приватною ініціативою.

Коментарi

Коментарiв