США офіційно звинуватили Росію у крадіжці і зливанні інформації

220
Міністерство національної безпеки США спільно з Директором національної розвідки оприлюднили заяву щодо останніх кібератак на системи електронного листування осіб і установ у Сполучених Штатах Америки. 

«Останні публікації електронних листів, нібито отриманих в результаті хакерських зломів, на таких сайтах, як DCLeaks.com і WikiLeaks, а також публікації хакера Guccifer 2.0, мають ознаки методів і мотивів, які спостерігаються у зусиллях, що направляє Росія», − ідеться в заяві.
«Ці крадіжки даних і зливання інформації мають на меті вплинути на виборчий процес у США. Подібні дії не є новиною для Росії – росіяни використовували аналогічну тактику в Європі та Євразії, наприклад, щоб вплинути на громадську думку. Ми вважаємо, враховуючи масштаб і чутливий характер цих зусиль, що тільки високі чиновники Росії могли віддати наказ про подібні заходи», − цитує Голос Америки документ.
Нагадаємо, у вересні 2016 року очільник Національної розвідки США звинуватив Росію у зломі серверів Демократичної партії. Джеймс Клеппер заявив, що РФ намагається впливати на вибори в інших країнах ще з 1960-х років.
Крім того, у липні хакери зламали сервер комітету Демократичної партії з виборів у Конгрес. На думку представників штабу кандидата у президенти США від Демпартії, цю атаку організували російській хакери, а таким чином Кремль намагається вплинути на результати виборів.

Коментарi

Коментарiв