Мінські домовленості можуть призвести до масових протестів в Україні, − нардеп

249
Народний депутат України Мустафа Найєм наголосив, що нашій державі жорстоко нав’язують умови Мінських домовленостей.

На думку Найєма, нав’язування жорстоких і цинічних умов Мінських домовленостей може призвести до масових протестів і провокацій в Україні: «Нам пропонують почати виконання політичної частини Мінських домовленостей при більш ніж дивній конфігурації заходів і кроків щодо забезпечення безпеки».
Він зауважив, що при цьому нам пропонується почати розгляд, ухвалення закону про вибори на тимчасово окупованих територіях, а також зміни до Конституції відразу після відведення військ на двокілометрову зону.
Нардеп наголосив, що у пропонованому варіанті немає пункту про виведення російських військової техніки і військ, у той час як Збройні Сили України пропонують «прибрати» в казарми, а техніку бойовиків помістити в склади під охороною, але не вивести. Крім того, не йдеться і про контроль над кордоном ні українськими військами, ні місією ОБСЄ.
«Додатковою умовою, звичайно ж, є перемир’я. Але при цьому – жодних гарантій дотримання перемир’я, і ні слова про наслідки для агресора в разі, якщо це перемир’я буде порушено», – підкреслив у своєму Facebook парламентар.
Також він зазначив, що Найєм «на сьогоднішній день спроба продавити через парламент зміни до Конституції і закон про вибори на окупованих територіях без гарантій безпеки може призвести до протестів, провокацій, громадському протистоянню, які так чи інакше делегітимізують парламент України і Президента Петра Порошенка». 

Коментарi

Коментарiв