Активіст звинуватив Луценка в розслідування топ-злочинів заради піару

151
Очільник Центру протидії корупції Віталій Шабунін прокоментував спробу Генерального прокурора України Юрія Луценка контролювати Національне антикорупційне бюро.

За словами Шабуніна, низка законопроектів від «Блока Петра Перошенка» нівелюють саму ідею Антикорупційного бюро. Він зауважив, що НАБУ було створено, оскільки що старі державні органи не спроможні боротися з корупцією. 
«І закон про НАБУ прописаний дуже прозоро. Але Луценко потрібний піар. Тобто всі справи, якими займається Антикорупційне бюро, повинні бути на «рахунку» Юрія Віталійовича. Але зараз його втручання в справи НАБУ є незаконним. Тобто йому потрібен відповідний закон. Коли він його отримає, НАБУ втратить сенс, бо все буде в руках Луценка», – зауважив в інтерв’ю 24 очільник Центру протидії корупції. 
На його думку, наприклад, у справі одіозного Олександра Онищенка Луценко повинен був виконати дві функції. Одна з них – підписати підозру, що Генеральний прокурор 20 днів. Це дало можливість Оніщенку легалізуватися в Лондоні. 
«Тому найближчі півроку ми Онищенка не побачимо. Тобто Луценку потрібна законна можливість розслідувати топ-злочини для піару і контролю. Реформувати кланову 15-тисячну структуру прокуратури неможливо за 5 років. Наприклад, у результаті реформи Шокіна нових людей на керівні посади, навіть на регіональному рівні, не з’явилося», – наголосив Шабунін.
 

Коментарi

Коментарiв