Розведення військ – підготовка до врегулювання війни на Донбасі, – Марчук

124
Представник України в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Євген Марчук заявив, що розведення військ є лише підготовкою до вирішення проблеми війни на Донбасі на найвищому рівні.

«Коли ми почали працювати на цих трьох ділянках, це вже 3 місяці, взагалі ідея виникла ще в березні, коли ми почали працювати з росіянами з усіма, виявилася цікава статистика, хоча обстріли були і по Петрівському, і по Золотому, три ділянки. За цей час, коли ми працюємо, жодного вбитого і жодного пораненого військового. Є резон хоча б заради цього?», – наголосив в ефірі 5 каналу Марчук.
Крім того, він зазначив, що під час переговорів українська сторона пропонувала значно ширші ділянки для розведення сил в зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі. 
«Головна ідея – це, безумовно, напрацювання механізму для виведення військ. А не може бути такої ідеальної ситуації, як хотілося б. Вони всі зібралися і пішли. Було б дуже добре. Але це своєрідна підготовка до процедури, коли почнеться серйозне вирішення цієї проблеми, яке, звичайно, вирішується на найвищому політичному рівні», – підкреслив дипломат. 

Коментарi

Коментарiв