Росія не розвалиться найближчих років сто, – журналіст

191
Російський військовий журналіст Аркадій Бабчєнко пояснив, чи існує ймовірність розпаду Росії і Третьої світової війни на тлі загострення відносин між США і РФ.

«У повномасштабну війну між Росією і США я не вірю. Як мені здається, військові – на те й військові, щоб готуватися до війни і робити такі заяви. Вони просто зобов’язані їх робити. І хоча в повномасштабну війну я не вірю, однак вважаю, що якісь сутички, прикордонні конфлікти можливі», – висловив думку Бабчєнко.
Він нагадав, що такий конфлікт був в Афганістані, коли Радянський Союз протистояв Америці шляхом непрямих зіткнень, шляхом підтримки певних сил. За його словами, таку ж ситуацію ми можемо спостерігати в Сирії. Відповідно, там можливі сутички між спецназами. 
«Можливо, будуть якісь повітряні бої, як це було у В’єтнамі. Але все одно – в повномасштабну контактну війну я не вірю», – зауважив в інтерв’ю Апострофу журналіст. 
Крім того, він пояснив, чи існує ймовірність розпаду Росії вже найближчим часом: «Поки що, загалом-то, все рухається в цей бік. Тільки це буде, безумовно, не завтра. Думаю, що вона розвалиться: ми спостерігаємо стадію розпаду імперії. Тільки це відбувається вже сто років і буде відбуватися ще сто років. В кінці кінців, вона, звичайно, розвалиться. Але, може, це буде вже не за нашого життя. Думаю, Путін на троні просидить всі 10-20 років спокійно». 
 

Коментарi

Коментарiв