Безвізовий режим із Росією загрожує українцям, – Савченко

119
Народний депутат України Надія Савченко заявила, що проголосувала б за запровадження візового режиму з Росією.

Нагадаємо, нещодавно спікер Верховної Ради України Андрій Парубій закликав розглянути питання щодо запровадження візового режиму для громадян Російської Федерації, проте у нардепів до цього «не дійшли руки».

На думку Савченко, відсутність візового режиму з РФ дуже небезпечна для українців, тому вона проголосувала би за ухвалення відповідного режиму. Про це вона заявила в ефірі 112

«Війна йде третій рік – у нас ще не візовий режим із Росією. Звичайно ж, це дуже небезпечно для наших людей. Останній раз до мене надходить багато звернень про таку фірму російську «Піший кур’єр». Вона вербує людей в Україні, в основному хлопців 20-30 років, призовного віку, і запрошує в РФ на хорошу роботу, вони туди їдуть, там їм підкидають наркотики або просять їх перевезти наркотики, потім їх садять у тюрми. Кажуть, що таких вже є 2 тис. людей. Матері їх пишуть, звертаються, а їх неможливо витягнути, підігнати під яких-небудь політв’язнів, тому що це просто кримінал. Це повинен працювати омбудсмен по екстрадиції», – підкреслила нардеп.

«Наші люди покидають Україну, тому що у нас не створені умови для праці людей, − в різні боки. З Росією я б дійсно проголосувала за візовий режим, зараз це захистить людей. Але треба піднімати економіку для людей», − зауважила Савченко.

Коментарi

Коментарiв