Скандального Трампа хочуть не допустити до виборів президента США

197
Національний комітет Республіканської партії США розпочав перегляд стратегії і пошук можливостей для заміни скандального Дональда Трампа на іншого кандидата на президентських виборах. 

Юристи Національного комітету партії вивчають можливість висунення іншого кандидата на посаду президента США усього за місяць до виборів. Українська правда підкреслює, що бюлетені вже надруковані, а в деяких штатах вже відбувається дострокове голосування.
Невідоме джерело повідомило, що у Національного комітету є армія юристів, які зараз вивчають правило № 9 (стосується заповнення вакантних кандидатур) і питання жеребкування.
Щоправда, юристи дійшли висновку, що з Трампом доведеться співпрацювати, оскільки, відповідно до правила, кандидат може бути замінений тільки у випадку смерті або добровільної відмови, а він заявив, що не збирається знімати свою кандидатуру.
Додамо, можливість заміни Трампа юристи партії обговорюють після того, як газета Washington Post опублікувала відеозапис 2005 року, на якому кандидат у президенти, скандальний республіканець Дональд Трамп у грубій формі розповідав про домагання до жінок.

Коментарi

Коментарiв