Кремль жалюгідно заплутався в павутині санкцій Заходу, − Портніков

152
Український журналіст, публіцист Віталій Портніков прокоментував ситуацію навколо можливості посилення санкцій проти Росії.

Портніков нагадав, що буквально кілька тижнів тому головним питанням щодо санкцій проти Росії, було те, скасують їх зовсім чи послаблять. Багато хто з європейських політиків стверджував, що санкції не дають жодних результатів, а тільки створюють проблеми для економік західних країн, проте усе різко змінилося. 
«По-перше, сам Володимир Путін несподівано визнав, що його турбують і санкції, і «антисанкції», коли зажадав від Сполучених Штатів компенсувати збиток, який введення обмежувальних заходів завдало російській економіці. А по-друге, у Заходу і Росії з’явилися нові проблеми – не менш серйозні, ніж Донбас», – зауважив у статті для Радіо Свобода публіцист. 
Ще одна можливість запровадження нових санкцій проти Росії виникла у зв’язку із офіційним визнанням американськими спецслужбами можливої російської участі в кібератаках на урядові сервери США, зокрема йдеться про Демократичну партію. 
«Вимальовується справжня санкційна павутина, в якій повинен обов’язково заплутатися кремлівський «комар». Зрозуміло, що відкритий конфлікт із ядерною державою ніхто не допустить. Але заходи, які спрямовані на підрив економіки агресивної країни, здійснювати необхідно», – наголосив журналіст. 
Крім того, він зазначив, що чимало світових політиків стверджують, що ці заходи позначаються насамперед на звичайних людях, а Путін та інші нувориші не помічають обмежень у своїх розкішних віллах. 
«Наслідки агресивної політики своєї країни повинні в повній мірі відчути пересічні росіяни – ті, хто буде будувати нову державу після краху путінського режиму. Адже успіх Німеччини після Другої світової війни був забезпечений саме тим, що її наслідки відчули на собі звичайні німці, а не еліта гітлерівського режиму. Втім, у цій ситуації з’являється можливість вирішити проблему і зі злочинною «елітою»: коли народ в повній мірі відчуває наслідки краху економіки і робить необхідні висновки, колишня «еліта» опиняється на лаві підсудних», – підсумував Портніков.

Коментарi

Коментарiв