Юрій Касьянов: «Що насправді означає розведення сторін у Станиці Луганській»

202
На неділю заплановано «розведення сторін» у Станиці Луганській. Що таке це розведення, я зараз поясню вам на пальцях. На прикладі вашої квартири.
Уявіть собі таку неприємну ситуацію: неадекватний сусід із кийком і ножем вривається до вас додому. Після нетривалого запеклого бою, вам вдається локалізувати хулігана в одній з кімнат.
Ви телефонуєте в поліцію, в ЖЕК, в МНС, викликаєте швидку. Вам співчутливо дихають у трубку, приїжджають подивитися на подію, оглядають поламані меблі, синці та порізи на мешканцях квартири. Знаходять і самого дебошира, якого тут же включають до складу комісій по примиренню сторін, і контролю за незастосування сили.
Бугай-сусід злорадно посміхається, і якби ненароком перекидає дорогу вазу, і майже випадково розбиває старовинний сервіз. Залишати вашу кімнату самостійно або в супроводі міліції він, очевидно, не збирається. Хуліган урочисто оголошує, що його тут немає. І цим, здається, всіх, крім вас, задовольняє…
Так відбувається день у день. Сусід методично паскудить у вашій квартирі. Ви усіма силами локалізуєте створене ним свавілля стінами і дверима однієї кімнати. Приходить ОБСЄ, тобто, поліція і Будком фіксують руйнування, роблять дипломатичні зусилля, і пропонують всілякі «дорожні карти» з хитромудрим маршрутом, але з одними і тими ж «контрольними» і «кінцевими» точками для агресивного сусіда – на вашій кухні і в вашої спальні…
Урешті-решт, усім цим добрим людям страшно набридає щодня ходити у вашу квартиру. Тоді вони вирішують вас з сусідом розвести – ви відходите від дверей до кімнати на метр углиб коридору; злісний сусід, який ламає двері, також відступає на метр углиб кімнати.
Добрі люди в захваті плескають у долоні. Сусід передає привіт. А ви з жахом очікуєте ночі…

Коментарi

Коментарiв