Затриманий у Росії український журналіст схуд на 6 кілограмів за тиждень

205
Члени Громадської спостережної комісії Олена Масюк та Лідія Дубікова нарешті змогли поспілкуватися з незаконно затриманим у Росії журналістом Романом Сущенком. 

У розмові з правозахисниками Сущенко розповів, що в першу добу після затримання на нього здійснювали психологічний тиск.
«І ще в ці перші добу йому не давали ні їжі, ні води. А перший раз після затримання його погодували в «Лефортово», – наголосили Масюк і Дубікова. 
За словами самого Сущенка, за понад тиждень після затримання від схуд приблизно на 6 кілограмів. Він повідомив, що пити йому пропонують на вибір тільки чай і окріп. Більше того, він зізнався, що не знав, що має право просити ще й воду в необмежених кількостях.
«Воду з-під крану я не п’ю. Два рази на день, коли тут розносять їжу, то запитують: «Чай? Окріп?». Я беру чай. Чай солодкий. Все-таки для роботи мозку потрібна глюкоза. Тому вибираю чай», – зауважив журналіст.
Новая газета нагадує, що 30 вересня у Москві незаконно затримали українського журналіста Романа Сущенка, представника інформаційного агентства «Укрінформ». Російський суд арештував його на два місяці, заявивши, що він нібито працює на українську розвідку.

Коментарi

Коментарiв