У випадку з Росією візового режиму може бути недостатньо, − Клімкін

163
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін прокоментував можливе запровадження візового режиму з Російською Федерацією.

За словами Клімкіна, Україні доведеться вжити щодо Росії «більш жорстких заходів», ніж лише візовий режим.
«Я насправді ніколи не виступав проти. Але й питання поставлено невірно. Питання не в тому, візовий режим чи не візовий режим. Я, наприклад, не виключаю, що нам будуть потрібні більш жорсткі заходи, ніж візовий режим», − цитує Українська правда очільника МЗС. 
«Питання в тому, що це нам дасть, як ми це зробимо, в які терміни, як це буде впливати на наших громадян в окупованому Криму, наших громадян, які перебувають в Росії. Ми розуміємо, що Росія одразу почне шалену кампанію, буде ускладнювати отримання віз, буде пропонувати громадянство, пропонувати багато речей», − зауважив високопосадовець. 
Крім того, як він зазначив, при запровадженні візового режиму Російська Федерація потребуватиме більше консульств в Україні для видачі віз: «А чи потрібно нам взагалі більше російських консульських представництв? У мене в цьому не просто великий сумнів, моя відповідь – ні». 
Нагадаємо, нещодавно спікер Верховної Ради України Андрій Парубій закликав запровадити візовий режим із Росією, проте народні обранці так і не розглянули це питання у запланований день. 

Коментарi

Коментарiв