Президент Франції натякнув на намір проігнорувати зустріч із Путіним

204
Президент Франції Франсуа Олланд зазначив, що, ймовірно, проігнорує зустріч із Президентом РФ Владіміром Путіним у рамках його візиту до Парижа 19 жовтня.

Олланд дав зрозуміти, що рішення щодо зустрічі з Путіним ще немає, хоча звичайний протокол передбачає зустріч із іноземним президентом, який прибув із офіційним візитом до країни. 
«Я ще міркую над цим питанням», – зазначив французький лідер, відповідаючи на запитання журналіста.
Reuters підкреслює, що причиною ймовірного демаршу може бути агресивна політика Кремля, який завдає авіаударів по мирних мешканцях Сирії. За словами Олланда, мешканці Алеппо стали «жертвами злочинної війни».
Президент Франції наголосив, що винні в бомбардуваннях повинні понести відповідальність, зокрема і перед Міжнародним кримінальним судом.
«Я запитую себе: чи буде зустріч корисна? Чи необхідна вона? Може бути здійснено тиск? Чи можемо ми домогтися, щоб він перестав робити те, що робить разом із сирійським режимом, тобто підтримує авіацію режиму, що бомбить населення Алеппо? Якщо я його прийму, я скажу йому, що це неприпустимо, що це погано навіть для іміджу Росії», – пообіцяв Олланд.

Коментарi

Коментарiв