Можете не повертатися, − нардеп до українців, які працюють в Росії

194
Народний депутат України Володимир Парасюк зізнався, що ніколи не розумів співвітчизників, які їдуть працювати до Росії.

«Це неправильно. Скільки б там грошей не було зароблено, скільки б вони їх не привезли в Україну, я це ніколи не буду сприймати з однієї простої причини, що ми вже десятки людей втратили під час боротьби проти цього ворога», − зазначив Парасюк.
За його словами, таким трудовим мігрантам уже можна не повертатися в Україну.
«Я дивлюсь реально на речі і хочу сказати, що ми завжди питаємо їхню думку, «бо вони працюють там у Росії». Їм хтось туди забороняє їхати? Та їдьте, можете взагалі з речами. І більше не повертатись. Тут стоїть питання, чому ми не питаємо думки родичів загиблих учасників АТО чи самих учасників АТО? Давайте дивитися двосторонньо на ці речі», − наголосив в ефірі 112 нардеп. 
На його думку, народні обранці від «БПП», які не підтримують запровадження візового режиму з Російською Федерацією, є «агентами Путіна, які дестабілізують становище».
Нагадаємо, 6 жовтня 2016 року Верховна Рада України планувала розглянути проект постанови № 4030 «Про звернення до Кабінету міністрів України щодо припинення дії Угоди між урядом України і урядом Російської Федерації про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації», проте парламентарі так і не дійшли до цього питання.

Коментарi

Коментарiв