Команда Путіна вже не має шансів, − публіцист

124
Український журналіст, публіцист Віталій Портніков пояснив, як зміниться ситуація в Росії після оприлюднення результатів розслідування щодо збитого МН17.

«Путіну доведеться визначатися: або його дійсно цікавить пом’якшення санкцій – а всі зусилля російської дипломатії в останні місяці демонструють прагнення Кремля вирватися з санкційної пастки. Або президент Росії погоджується на продовження і навіть посилення режиму санкції. Але такий вибір існує тільки теоретично», – зауважив Портніков. 
За його словами, для Путіна і його наближених уже немає виходу, хоча Росія ще має шанси. На його думку, на цьому тлі події в РФ надалі можуть розвиватися відповідно до двох сценаріїв. 
«Перше – це збереження путінського режиму за умови ігнорування ним висновків Міжнародної слідчої комісії і рішень майбутнього трибуналу. Це призведе до подальшої міжнародної ізоляції Росії, краху її економіки і державної структури, соціальних потрясінь і можливого розпаду країни», – зауважив у статті для Обозревателя публіцист. 
Інший варіант може бути реалізовано в тому разі, якщо «російська еліта в силових структурах і бізнесі усвідомлює відповідальність за власне майбутнє, за самозбереження і збереження країни».

Коментарi

Коментарiв