Росія жодним чином не зацікавлена у мирному вирішенні конфлікту, − дипломат

227
Посол України у ФРН Андрій Мельник заявив, що Україна не бачить прагнення Кремля до врегулювання конфлікту на Донбасі, і саме тому продовжує закликати Німеччину до розгляду питання постачання оборонних озброєнь українській стороні. 

«У нас враження, що Росія ані найменшим чином не зацікавлена в мирному розв’язанні. Очевидно, Кремль тягне час і вичікує, що становище для нього покращиться і він зможе силою домогтися своїх геополітичних цілей в Україні», − наголосив Мельник.
За його словами, Кремлю вигідно те, що в країнах, які відіграють важливу роль у врегулюванні (Німеччина, Франція, США) наближаються вибори, і популісти, які виступають за пом’якшення санкцій проти Росії, можуть поліпшити свої позиції.
На думку дипломата, можливість швидкої зустрічі «нормандської четвірки» дуже низька. До того ж, у будь-якому разі чекати від такої зустрічі якихось результатів немає сенсу. 
Крім того, як він зауважив, від українського конфлікту відволікає і ситуація в Сирії. Щоправда, він висловив сподівання, що за подіями в Алеппо Україна не зникла з поля зору німецької зовнішньої політики – передає Укрінформ
Мельник закликав не забувати, що і у війні на Сході України, і у війні в Сирії «рушійною вбивчою силою» є Росія і особисто Президент РФ Владімір Путін.
У підсумку він зазначив, що все ж таки сподівається на позитивне рішення Німеччини й інших країн щодо надання Україні підтримки необхідними оборонними озброєннями для відбиття можливої агресії. 
«Нам не потрібні наступальні озброєння, ми лише хочемо захистити себе», − наголосив Посол.

Коментарi

Коментарiв