Різниця між СРСР і Росією лише у відсутності смертної кари, – нардеп

333
Народний депутат України, член української делегації в ПАРЄ Володимир Ар’єв розкритикував намір деяких членів організації повернути в Асамблею Росію.

«У чому різниця зараз між Радянським Союзом і Росією як правонаступницею СРСР? Різниця лише одна – відсутність смертної кари. А все інше – точнісінько, як у Радянському Союзі. Чому я про це кажу, тому що мене турбують наміри деяких впливових членів Асамблеї, в тому числі і її голови, робити все для того, щоб повернути Росію в Асамблею без будь-яких обмежень. Тобто простити їм усе, що ними було зроблено останнім часом, за принципом широко закритих очей», – заявив в ефірі 112 Ар’єв.
Він нагадав, що у вересні 2016 року очільники і заступники усіх політичних груп відвідали Москву, мали контакти з росіянами в Санкт-Петербурзі, зокрема сюди приїжджала голова Ради Федерації. 
«І яку інформацію ми отримали? Ми дізналися, що не було навіть спроб обговорити все те, що Росія повинна виконати в рамках зобов’язань перед Радою Європи. Замість цього ми, як члени Асамблеї, отримали список вимог Росії, який повинен виконати Рада Європи. Вперше країна не повинна виконувати вимоги організації, а організація повинна розстелити червоний килим перед країною-членом і виконати її вимоги», – наголосив дипломат. 
«Давайте задамося питанням, чи ми будемо продовжувати це лицемірство і продовжувати називати це діалогом? Ми ж бачимо, що діалогу немає. Там просто вони виграють, а ми програємо. Такий вибір пропонує Росія. Ми повинні захистити нашу Асамблею від руйнування. Тому повинні вибрати останній варіант – не поступатися», – закликав нардеп.

Коментарi

Коментарiв