Купа не ухвалених законів, а депутати на курортах, – дипломат

178
Український дипломат, колишній очільник Міністерства закордонних справ України Володимир Огризко прокоментував заяву чинного глави МЗС Павла Клімкіна про можливий вихід держави з СНД.

«Не можна вийти з того, де тебе нема. Ми не є країною, яка є формальним членом СНД. Давайте поміркуємо. Співдружність незалежних держав, тобто в основі дружба. Ми сильно дружимо зараз з РФ, яка є мотором цієї структури? Це організація, яка нічого не вирішує. Там збираються, щоб продемонструвати лояльність Путіну», – наголосив Огризко.
За його словами, Україні необхідно було виходити звідти же давно, оскільки «це питання не назріло, а перезріло ще з перших днів агресії РФ проти України». Те ж саме, як він зауважив, і в питанні щодо розриву дипломатичних відносин. 
«Нема у нас зараз ніяких відносин з РФ. У нас є війна. Ці теми давно мають бути вирішені. Я радію, що на високих політичних рівнях почали говорити про потребу ухвалювати ці рішення», – зауважив в ефірі Громадського дипломат.
«О 12 годині дня в п’ятницю в парламенті сиділо 40-50 народних депутатів. У нас купа неприйнятих законів, війна, а депутати на курортах. Тому не завжди можна розраховувати на депутатів у затвердженні подібних питань. Хоча, безумовно, громадське суспільство тисне і починає вимагати», – зауважив екс-міністр закордонних справ.

Коментарi

Коментарiв