Кабінет Міністрів затвердив концепцію просування іміджу України у світі

168
11 жовтня 2016 року під час засідання уряду КМУ ухвалив презентовану Міністерством інформаційної політики концепцію просування іміджу держави у світі.

«Це надзвичайно важливо для європеїзації України у світі та для розуміння того, що саме являє собою наша держава», – заявив міністр інформаційної політики України Юрій Стець.
Крім того, його заступник Артем Біденко наголосив, що протягом останніх 25 років українцям нав’язували таку думку, що Україна нікому у світі не є цікавою і що про неї знають лише три слова – Шевченко, Кличко та Чорнобиль. За його словами, на цьому тлі надзвичайно важливим є елемент комунікації, який і пропонує застосовувати у процесі популяризації України у світі відомство. 
Також він зазначив, що активне просування інтересів України можливе лише за умови системного підходу з урахуванням багатьох факторів – передає Укрінформ
«Серед таких факторів важливо назвати інституційний фактор, тобто поєднати зусилля багатьох організацій, як органів влади, так і недержавних організацій, лідерів думок, діаспори, ЗМІ, бізнесу», – висловив думку високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв