ІноЗМІ спрогнозували великі проблеми через Україну для нового Президента США

280
Заступник радника з національної безпеки зі стратегічних комунікацій у Раді нацбезпеки з 2007 по 2009 роки, президент Off the Record Strategies у Вашингтоні, оглядач Марк Пфайфл пояснив, що чекає наступного президента США через проблеми в Україні.

«Із багатьох забутих зовнішньополітичних каструль і сковорідок, які очікують на плиті наступного президента США, одна з назвою «Україна» може незабаром википіти. Проблеми країни – це щедрий борщ з хабарництва, злодійства, корупції чиновників, і навіть вбивств – і ніщо насправді не є таким, яким здається на перший погляд», – цитує ТСН статтю Пфайфла у Foreign Policy. 
Він зауважив, що Україна зникла з американської національної свідомості, оскільки інші, зовсім недавні, і набагато більш видовищні провали у зовнішній політиці (зокрема йдеться про Сирію, Лівію і «Ісламську державу») придушили спроможність американців до сприйняття. 
Оглядач наголосив, що значна частина американців уже навіть забула про анексію Криму 2014 року. І, більше того, один із кандидатів у президенти США, схоже, готовий пробачити Кремлю це повністю. Тим не менш, Крим досі окупований росіянами, а проросійські сепаратисти при підтримці російських військових контролюють більшу частину Донбасу. Крім того,РФ розгортає уздовж українських кордонів масштабні військові сили, які будуть здатні здійснити вторгнення до 2018 року.
Особливу увагу Пфайфл приділив проблемі корупції в Україні. За його словами, «найбільше засмучує те, що навіть ті украї­нські активісти, політики та журналісти, яких вважали справжніми реформаторами, виявилися нездатними протистояти спокусі долучитися до систематичного пограбування української економіки».

Коментарi

Коментарiв