Україні треба звикати жити в умовах війни, – Мирослава Гонгадзе

140
Журналістка, вдова Георгія Гонгадзе Мирослава Гонгадзе, яка отримала політичний притулок у США, висловила думку, що Україні потрібно вчитися жити в умовах війни, як Ізраїль.

«Боюся, що Україні доведеться довго жити в умовах війни. Поки Путін при владі у Москві, у Кремля немає жодної політичної волі припиняти цей конфлікт. Він зацікавлений у дестабілізації України і буде продовжувати свою чорну роботу. Єдиний шлях України – посилитися внутрішньо, побудувати свою армію, створити дієву і стабільну економіку, управління і навчитися жити в умовах війни, як це зробив Ізраїль», – підкреслила в інтерв’ю Апострофу Гонгадзе.
Крім того, на її думку, доки в Росії при владі Владімір Путіна, Україна не матиме передумов для повернення анексованого Криму. Хоча, як вона нагадала, балтійські країни були окупованими протягом понад 40 років, а сьогодні – вони успішні європейські держави.
У цілому, за її словами, нині Україна робить кроки у правильному напрямку, хоча вони не такі швидкі і відчутні, як хотілося б: «Але скажу вам, що велике бачиться на відстані, і я бачу титанічні зміни свідомості».
«Українці усвідомили себе як нація, стали більш асертивними та впевненими у власних силах. Що ж стосується проросійських настроїв, то це об’єктивна реальність, з якою треба працювати. Повинна бути державна інформаційна політика, треба вимагати виконання законів щодо власного теле- і радіопродукту в медіа, потрібно вдосконалювати навчальні програми і посилювати вивчення власної історії, і з часом свідомість людей зміниться», – зазначила журналістка.

Коментарi

Коментарiв