Україна планує ініціювати відставку президента ПАРЄ через його підтримку Росії

169
Очільник української делегації в ПАРЄ Володимир Ар’єв підтвердив, що Україна планує ініціювати дострокову відставки президента асамблеї Педро Аґрамунта, який лобіює скасування санкцій проти РФ. 

За словами Ар’єва, формально процедура ще не почалася, але представники української делегації налаштовані підготувати юридичне підґрунтя для цього. Він наголосив, що остаточне рішення про початок процедури ще не схвалене й залежатиме від того, чи буде Аґрамунт і надалі лобіювати скасування санкцій з Росії. 
У цілому українська делегації в ПАРЄ має намір достроково поставити під сумнів повноваження президента асамблеї Педро Аграмунта. Про це інформує Європейська правда.
Нагадаємо, 24 червня Бюро Парламентської асамблеї Ради Європи ухвалило декларацію про спільні цінності з РФ і про необхідність руху назустріч. У відповідь на це рішення міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що він надзвичайно здивований і розчарований декларацією.
Пізніше українська сторона повідомила, що бойкотуватиме свою участь у Парламентській асамблеї Ради Європи, якщо організація визнає повноваження російської делегації в цій Асамблеї, незважаючи на нелегальні вибори до Держдуми РФ на території анексованого Криму. 
9 жовтня ЗМІ активно поширювали інформацію про те, що ПАРЄ планує прийняти ультиматум Росії. Проте пізніше стало відомо, що цього не зроблять в Асамблеї, оскільки, відповідно до ультиматуму, організація повинна змінити правила своєї роботи.

Коментарi

Коментарiв