Не продавайте Україну на вульгарному ярмарку! – Аваков різко відповів Франції

155
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков різко прокоментував пропозиції та трактування врегулювання війни на Донбасі з боку Президента Франції Франсуа Олланда.

«Французький Президент багато на себе бере! Спочатку потворні висловлювання міністра закордонних справ Франції Еро під час візиту до України, тепер Президент Олланд», – наголосив Аваков, додавши, що він є членом українського уряду, який представляє другу за величиною фракцію парламенту.
«Я представляю в уряді тих воїнів, патріотів і добровольців, які ціною власного життя та здоров’я відстоюють Україну на фронті – проти зграї скажених собак путінського режиму, проти тих, хто приніс на нашу землю кров і горе», – зауважив у своєму Facebook очільник МВС. 
Також він закликав Олланда «не вказувати нам віддавати території України та мільйони життів наших громадян під путінський режим», оскільки так Президенту Франції буде зручно.
«Ви взялися допомогти Україні зупинити агресію Росії? Ви, як представник великої Франції, взялися від імені демократичної Європи зупинити агресора, який напав на Україну – так робіть це, а не віддавайте Україну, відкуповуючись від Путіна розділом нашої країни! Не продавайте на вульгарному політичному ярмарку найбільший європейський народ, що вийшов за ідеали європейських загальнолюдських цінностей на Майдан і віддав за це життя своїх кращих синів і дочок!», – підкреслив обурений урядовець. 
За його словами, французькому лідеру необхідно пригадати й уроки історії, зокрема аншлюс Австрії та Чеських Судет, та поглянути на нинішню ситуацію в Сирії: «Ваші пропозиції та трактування врегулювання війни на Донбасі – неприйнятні та обурливі для кожного справжнього українця. Віддавши Путіну Україну, Ви втратите Європу, втратите власну свободу. Не тіште себе ілюзіями – створіть реальний антипутінський демократичний фронт вільних людей, і не умиротворяє агресора!». 

Коментарi

Коментарiв