Очільник АП попередив про загрозу дестабілізації у Харкові

182
Очільник Адміністрації Президента України Ігор Райнін заявив про те, що в Харкові необхідно вживати певних заходів, оскільки там зберігається загроза дестабілізації ситуації. 

«Якщо не вживати якихось заходів і нічого не робити, то звичайно існує (загроза дестабілізації). Що стосується Харківської області, то у нас затверджено три програми – це «антитерор», програма по (цивільній) безпеці і програма територіальної оборони», – цитує УНІАН Райніна. 
«Харків – стратегічний регіон, Харківська область – це регіон, який має 600 кілометрів кордону: 300 – з Росією і 300 – з зоною АТО, причому і з Донецької і з Луганською областю. Найбільша кількість переселенців в Харківській області, кожен 10 переселенець в Харківській області. Це форпост не тільки України, це форпост Європи, тому що це на Сході крайня мирна точка Європи», – наголосив глава АП.
За його словами, влада приділяє серйозну увагу цьому регіону. Зокрема, Президент України Петро Порошенко доручив своїй Адміністрації і Кабінету Міністрів розробити механізми для найшвидшої реалізації програми відновлення східних областей України: Донецької, Луганської, Запорізької, Харківської і Дніпропетровської. 

Коментарi

Коментарiв