Путіна і Трампа об’єднує жлобство і неуцтво, – соціолог

150
Російський соціолог Ігор Ейдман, який нині живе в Німеччині, пояснив, що об’єднує скандального кандидата у президенти США Дональда Трампа і Президента РФ Владіміра Путіна.

«У Сполучених Штатах триває мегаскандал з приводу сексистських висловлювань Дональда Трампа в стилі: я зірка – мені будь-яка дасть. Невже раніше було незрозуміло, що Трамп – жлоб, агресивний міщанин, що дірвався до грошей і влади над людьми, із примітивним світоглядом і пристрастями шахраюватого крамаря з 19 століття», – наголосив у своєму Facebook Ейдман. 
За його словами, «жлобську сутність Трампа видають не тільки політичні, але й естетичні уподобання». Аби це зрозуміти, досить подивитися на його інтер’єри будинку, що «нагадують житло циганського барона-наркоторговця або нового росіянина з Рубльовки».
«Жлобство, войовниче неуцтво, гомерична вульгарність об’єднують Трампа з Путіним і російської «елітою». У них спільна естетика тріумфуючого хамства. Згадайте хоча б путінські жарти: десять жінок зґвалтував – ми всі йому заздримо! Обріжемо так, щоб у вас взагалі нічого не виросло!», – нагадав соціолог. 
«Підтримка кандидатури Трампа мільйонами американців свідчить, що путінський режим не самотній. Він тільки частина світового жлобства, яке зараз намагається взяти реванш у культури у всьому світі», – підсумував експерт.

Коментарi

Коментарiв