Пішов ти під три чорти, − експерт пояснив значення відмови Олланда Путіну

212
Політичний експерт Костянтин Боровой висловив думку, що Президент РФ Владімір Путін фактично отримав дипломатичний ляпас від Президента Франції Франсуа Олланда.

«Так, Путін довго домагався цього – і отримав справжній ляпас по дипломатичних каналах з Парижа. Дипломатичний ляпас. Коли президент Франції сказав, що обмірковує, чи зустрічатися з Путіним, то треба було зрозуміти дипломатичну мову: візит не є бажаний. Або вже зовсім просто: «Пішов ти під три чорти, вбивця», – пояснив у коментарі Newsader Боровой.
Нагадаємо, на 19 жовтня був запланований візит Путіна до Парижа, проте 11 жовтня прес-секретар очільника Кремля повідомив, що візит скасували.
Раніше Олланд заявив, що не буде супроводжувати Путіна на церемонії відкриття Російського культурного центру у Парижі, хоча імовірною причиною скасування візиту російського Президента стала вимога Олланда провести з ним розмову щодо війни у Сирії.
«Я запитую себе: чи буде зустріч корисна? Чи необхідна вона? Може бути здійснено тиск? Чи можемо ми домогтися, щоб він перестав робити те, що робить разом із сирійським режимом, тобто підтримує авіацію режиму, що бомбить населення Алеппо? Якщо я його прийму, я скажу йому, що це неприпустимо, що це погано навіть для іміджу Росії», – пообіцяв тоді Олланд.

Коментарi

Коментарiв