Кремль сам загнав себе у пастку, – політолог

113
Опозиційний російський політолог Лілія Швєцова прокоментувала «плутонієвий ультиматум» Президента РФ Владіміра Путіна.

Швєцова зауважила, що світ досі не може опритомніти, перетравлюючи путінський ультиматум до США, мовляв, «якщо не приймете наш ультиматум, вас чекають неприємні часи».
«Прийняття ультиматуму для Америки рівноцінне вистрілити собі в ногу. Зрозуміло, що Кремль вирішив скористатися паралічем ліберальних демократій, викликаним «перезмінкою» американських президентів і дезорієнтацією істеблішменту», − зазначила у своєму Facebook експерт.
За її словами, Путін вирішив підштовхнути західних лідерів до обриву і змусити їх разом поглянути в безодню, проте тут Кремль зробив грубу стратегічну помилку. Справа навіть не в тому, що, якби не було цього ультиматуму, Захід міг пом’якшити санкції проти Росії, але у тому, що Кремль підриває і так хиткий світовий порядок, руйнуючи табу і регулятори, які з такою працею відбудовували світові держави, в тому числі йдеться і про СРСР.
«Словом, Кремль загнав себе в пастку: не прийме Захід ультиматум (а Захід його не прийме!), потрібно буде піднімати рівень конфронтації. Інакше – втрата обличчя. А подальша ескалація – означає крутити барабан револьвера біля своєї скроні. У Кремлі не можуть цього не розуміти. Надія створити на Заході своїх «троянських коней» виявилася ефемерною. Про що говорить невдача з візитом Путіна в Париж – навіть Олланд раптом зайняв войовничу позу!», – наголосила політолог. 

Коментарi

Коментарiв