Останнє засідання ПАРЄ визнали історичним для України

197
12 жовтня сесія Парламентської асамблеї Ради Європи ухвалила дві важливі резолюції для України, зокрема йдеться про вимоги до Росії вивести війська з українських територій та визнання неможливості проведення виборів на Донбасі.

Низка дипломатів, які раніше різко критикували робот і відношення ПАРЄ до Росії, заявили, що ці рішення є дуже важливим для України. Зокрема, про це заявив член української делегації в Асамблеї Володимир Ар’єв.
«Я пишаюся командною роботою делегації в ПАРЄ! Щойно ми досягли всіх найважливіших згадувань у двох резолюціях по Україні, а саме: продовження санкцій проти РФ до відновлення повного суверенітету України, засудження незаконних виборів в Криму, заборони Меджлісу, відмовитися від заклику прийняти РФ в Асамблеї незважаючи ні на що, звільнити в’язнів і ще багато чого. Навіть в назві замінили «конфлікт в Україні» на «російську агресію в Україні», − повідомив у Facebook Ар’єв. 
«А найцікавіше те що усі без винятку оратори, навіть прихильні до Росії, фактично кричали у своїх виступах про те, що біду Україні принесла Росія. Ми це знаємо, звісно, а їх в Європі методично обробляє російська щедро фінансована пропаганда», − зауважив дипломат.
Крім того, рішення ПАРЄ прокоментувала перший спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко: «Ключові позиції резолюцій – російська війна проти України; російські війська мають бути виведені з України; вибори на Донбасі в нинішніх умовах неможливі, бо там небезпечно; визнання того, що на Донбасі і в Криму відбулося військове вторгнення, а так звані ЛНР  і ДНР створені і підтримуються РФ і не є легітимними».

Коментарi

Коментарiв