Росія давно чекає Третьої світової війни, – Савченко

142
Народний депутат України Надія Савченко на тлі засідання ПАРЄ зауважила, що Росії не можна довіряти, оскільки Кремль уже давно зробив ставку на Третю світову війну.

«Російська пропаганда залізла скрізь і потужно. Не так потрібно Росії повертатися в ПАРЄ, не так сильно потрібна тут делегація без права голосу. Європлатформа розуміє, що Росія є ще досить дикунською країною, щоб мати право голосу. Звичайно, діалог з нею потрібен. Але давати право голосу безпідставно. Росія давно зробила ставку на Третю Світову війну, ми цього ще не зрозуміли. Нам всім загрожує велика небезпека, треба було це зрозуміти раніше», – заявила в ефірі одного з український телеканалів Савченко.
Крім того, вона прокоментувала свої візити на тимчасово окуповані території Донбасу, що викликали шалений резонанс у ЗМІ: «Поки не скажу, в яких населених пунктах я була. Але це не Донецьк, і не Луганськ, це прикордонні території, маленькі села, де ще залишилися люди».
На її думку, такі візити необхідно робити. Також вона зауважила, що перетинала лінію розмежування там, де не було українських військових, які могли її зупинити.
«Більшість наших депутатів – не військові та не ходили в розвідку. Я за свою безпеку не боюся. Я вважаю, що справу потрібно робити. Ніхто не забезпечував свою безпеку. Я завжди роблю ставки на мир, і буду робити спроби, щоб розмовляти за мир», – наголосила нардеп.

Коментарi

Коментарiв