Екс-прем’єр Росії жорстоко затролив Путіна через зізнання про Донбас

162
Колишній віце-прем’єр-міністр Росії Альфред Кох іронічно прокоментував виступ Президента РФ Владіміра Путіна під час форуму «Росія кличе», коли він публічно визнав вторгнення на Донбас.

«Послухав сьогодні виступ Путіна на форумі «Росія кличе». У мене підозра, що його невірно інформують щодо того, яка інформація є публічною, а яка – закритою», – зауважив у Facebook Кох. 
«Він дуже часто впевнений в тому, що публіка не в курсі того, про що вона прекрасно знає з відкритих джерел. І тому він часто верзе нісенітниці просто не підозрюючи, що всі (включаючи тих, хто сидить у залі) знають, як йдуть справи насправді. І що всі розуміють, що він бреше. Або введений в оману (що, втім, малоймовірно)», – наголосив екс-віце-прем’єр РФ. 
«Може він просто не в курсі, що можна все дізнатися не тільки з телевізора, а й з Інтернету?», – зазначив політик.
Нагадаємо, 12 жовтня Путін привселюдно визнав, що Росія була змушена «захищати російськомовне населення» на Донбасі і в Криму.
«Підкреслю, що ми були змушені захищати російськомовне населення на Донбасі, змушені були відреагувати на прагнення людей, що живуть в Криму, повернутися до складу РФ», – заявив Президент Росії.

Коментарi

Коментарiв